loader image
Kontakt z Nami
Address: Park Leśny Muchowiec Dolina Trzech Stawów, Francuska 184 Katowice
Kanały społecznościowe

Nasz zespół

wsparcie
- POZNAJ NAS -

Nasz zespół

Zadbaj o najważniejszą osobę w swoim życiu – zadbaj o siebie

Kasia Szczypińska
Julia Dobińska
Bartek Łabuz
Natalia Komar
Marcin Wróbel
Hanna Bodzioch
Iga Niesporek

Katarzyna Szczypińska

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Specjalistka z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej, terapii przeciwbólowej oraz treningu medycznego z ponad 10 letnim stażem. Edukatorka i autorka artykułów medycznych.

Doświadczenie i kompetencje, jakie zdobyła sama będąc profesjonalnym sportowcem (szablistką), trenerką personalną, ciągłe poszerzanie wiedzy oraz praktyka gabinetowa, przekładają się na propagowanie i wdrażanie kompleksowego podejścia do terapii oraz do zdrowia. Zafascynowana psychosomatyką i całościowym podejściem do człowieka, proponuje indywidualne rozwiązania dopasowane do konkretnych przypadków.

Z powodzeniem łączy fizjoterapię z treningiem personalnym, dzięki czemu podopieczni szybciej i na dłużej osiągają zamierzone efekty. Ciągły rozwój i otwartość na różne drogi prowadzące do osiągnięcia dobrostanu zapewniają dużą skuteczność jej samej, a także klientom. Założycielka ZDROWEGO MOTYWU, zawsze łącząca pracę z pasją, bądź na odwrót. Organizatorka wyjazdów relaksacyjnych z elementami treningu dla ciała i ducha. Aktualnie rozwija i poszerza projekt zdrowa_babka w trosce o zdrowie kobiet. 

Julia Dobińska

Fizjoterapeutka, trenerka personalna.

Swoją wiedzę w zakresie fizjoterapii zdobywała na Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie ukończyła licencjat, a następnie zdobyła tytuł magistra na Śląskim Uniwesytecie Medycznym. Obecnie kończy drugie studia magisterskie na kierunku trener osobisty i dietetyk sportowy.

Specjalizuje się w fizjoterapii sportowej i odnowie biologicznej. Posiada duże doświadczenie w pracy ze sportowcami, współpracuje z Polskim Związkiem Szermierczym jako fizjoterapeutka kadry. Współpracowała również z kadrą juniorek w piłce ręcznej plażowej.
Jest doświadczoną specjalistką, a także instruktorką japońskiego masażu twarzy Kobido, dzięki swym umiejętnościom i dobrej znajomości techniki wygładza i rozświetla oblicza swoich pacjentów, a jednocześnie zapewnia im głęboki relaks.

Bardzo ceni sobie kontakt z pacjentami i dba o dobrą, przyjazną atmosferę podczas zabiegów. Empatii, wyrozumiałości oraz uważności nauczyła się podczas wieloletniej pracy z osobami starszymi. Szczególną wagę przykłada do stałego rozwoju, poszerzania wiedzy i wyznaczania sobie nowych celów.

Bartek Łabuz

Student V roku fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Pełen energii i entuzjazmu dyplomowany technik masażysta (ukończył dwuletnią szkołę masażu) oraz skutecznie motywujący trener personalny.
Podczas studiów poszerzał wiedzę oraz praktykował na wielu dodatkowych kursach i szkoleniach z dziedziny fizjoterapii, między innymi Masażu Tkanek Głębokich, Funkcjonalnej Terapii Manualnej, Terapii Punktów Spustowych czy FDM Taping’u. Specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów z wszelkiego rodzaju bólami mięśniowymi i stawowymi, terapii manualnej, bólach głowy i kręgosłupa, rehabilitacji po kontuzjach, oraz niwelowaniu ograniczeń ruchu.
Prowadzi również treningi personalne mające na celu powrót do sprawności bądź zwiększanie jej poziomu. Jego pasją jest sport w każdej postaci.

Natalia Komar

Studentka IV roku fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Specjalizuje się w wykonywaniu masaży relaksacyjnych, leczniczych i klasycznych. Interesuje się fizjoterapią uroginekologiczną i w tym kierunku zamierza się rozwijać. Uważnie słucha pacjentów i z wyczuciem dostosowuje technikę do jego potrzeb. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii ogólnej. Ukończyła kurs masażu klasycznego i w dalszym ciągu podwyższa swoje kompetencje. W wolnym czasie uprawia sport, aktualnie zajawiona treningiem siłowym, a zimą hartuje ciało i ducha morsowaniem.

Marcin Wróbel

Od 15 lat aktywnie uprawia sporty siłowe. W niedalekiej przeszłości coś w nim pękło i postanowił spróbować jogi – od razu zrozumiał, że to jego przyszłość. Nauczyciel jogi z powołania.
 
Twardo stąpa po ziemi, wierzy, że połączenie świadomości z ciałem pomaga uporać się z wszelkimi trudnościami. Autentyczny, emanujący pozytywną energią. Oprócz jogi zajmuje się treningiem personalnym.
 
Skupia się na działaniu profilaktycznym i wzmacniającym w trakcie prowadzenia zajęć.
 
„Liczy się droga, a nie cel sam w sobie” – to motto, którym się kieruje. Zachęca do przyjrzenia się swojemu ciału, do otwartości na odkrycie własnego potencjału mięśniowego i mentalnego.

Hanna Bodzioch

Dyplomowany psycholog po studiach na kierunku Psychologia o specjalności Psychologia Stosowana Uniwersytetu Jagiellońskiego. 

Doświadczenie zdobywała m.in. w Powiatowym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czeladzi na Oddziale dla Nerwowo i Psychicznie Chorych oraz w Szpitalu MSWiA w Katowicach na Dziennym Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych.

Od ponad trzech lat działa psychoedukacyjnie w mediach społecznościowych, po skończeniu studiów zaczęła także przyjmować prywatnie na konsultacje psychologiczne.

Niezwykle bliskie jest jej pojęcie uważności i wdzięczności, co stara się pielęgnować w sobie każdego dnia. Jest osobą empatyczną, wspierającą, potrafi uważnie słuchać. Kreatywność nie jest jej obca, co lubi uzewnętrzniać w pracy graficznej oraz psychoedukacyjnej.

Iga Niesporek

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalistka z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej i neurologicznej.

Doświadczenie zdobywała pracując w prywatnej klinice w Krakowie. Łączy wiedzę zdobytą podczas studiów oraz na wielu kursach (m.in. PNF rozwijający, fizjoterapia w neurourologii, kompleksowa fizjoterapia w uroginekologii), z doświadczeniem pracy z pacjentami. Przyjmuje pacjentki z zakresu uroginekologii oraz mężczyzn z problemami urologicznymi (zarówno na podłożu zaburzeń neurologicznych, jak i operacyjnych).

Jest w trakcie szkolenia na certyfikowaną terapeutkę uroginekologiczną PTUG.

Prywatnie miłośniczka podróży i certyfikowany nurek głębinowy.

- co ludzie mówią?

Opinie klientów

Przejdź do Booksy