Kontakt z Nami
Address: Park Leśny Muchowiec Dolina Trzech Stawów, Francuska 184 Katowice
Kanały społecznościowe

REGENERACJA w zgodzie ze sobą

zdrowie

Odkryj i zadbaj o swoje potrzeby, realizuj własne cele.

Regeneracja jest niezbędna dla zachowania dobrego samopoczucia zarówno psychicznego jak i fizycznego. Gdy jesteśmy w zgodzie ze sobą, czujemy się bardziej autentyczni, silniejsi i sprawczy. 

Siedzący tryb pracy, treningi siłowe, stres i pośpiech, a potem niby odpoczynek na kanapie z telefonem w dłoni, wszystkie te czynniki powodują powstawanie napięć w ciele, które nieuwolnione prowadzą do kompensacji i uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie mięśni i narządów. 

Ból jest zazwyczaj sygnałem ostrzegawczym z ciała, które sobie z tym wszystkim radziło, ale zaczyna głośniej dawać znać o potrzebach, które dotąd ignorowaliśmy.

Stąd też nasze pytanie: a gdybyś tak zaczął słuchać swojego ciała? Z naszego doświadczenia wynika, że jest to zaledwie pierwszy krok, ale bez niego nic się nie zmieni, ani nie rozpocznie.

Nie składamy obietnic, że szybko i bez wysiłku naprawimy twoje ciało, ani, że to my jesteśmy gwarancją Twojego sukcesu.Namawiamy Cię jednak, żebyś wziął odpowiedzialność za styl życia jaki prowadzisz i jak zdecydujesz, że chcesz inaczej, chcesz się lepiej czuć, to chętnie będziemy Ci w tym towarzyszyć, wspierać naszą wiedzą i doświadczeniem, prowadzić i stawiać wyzwania, bo w Ciebie wierzymy. 

Fizjoterapia stanowi kluczowy element naszej oferty, skoncentrowany na diagnozowaniu, leczeniu oraz zapobieganiu urazom, bólowi i ograniczeniom ruchowym. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technik i metod terapeutycznych, nasi fizjoterapeuci pomogą Ci pozbyć się bólu, poprawić funkcjonalność ciała oraz zwiększyć zakresy ruchu.

W naszym gabinecie panuje przyjazna atmosfera sprzyjająca relaksowi i regeneracji. Dołożymy wszelkich starań, abyś czuła/czuł się u nas komfortowo i bezpieczne

Przejdź do Booksy