Kontakt z Nami
Address: Park Leśny Muchowiec Dolina Trzech Stawów, Francuska 184 Katowice
Kanały społecznościowe

BEZTROSKI RELAKS

zdrowie

A co gdyby dać sobie chwilę relaksu? W dzisiejszej zabieganej zabieganej rzeczywistości, gdzie jeden obowiązek nieustannie goni kolejny, czas relaksu, czas dla siebie, to idealny krok ku równowadze i zdrowiu. Relaks poprawia nie tylko wyniki sportowe, może także mieć wpływ na nastawienie do życia, pamięć i koncentrację, a także na poziom kreatywności.

Często w natłoku codziennych obowiązków mamy poczucie, że „tracimy czas” odpoczywając. Zachęcamy do zadbania o siebie także w tym zakresie, do dania sobie chwili relaksu i odprężenia.

Masaż Kobido, to japońska metoda, która ma na celu stymulację mięśni twarzy, poprawę krążenia, redukcję napięcia i stymulację produkcji kolagenu. Masaż Kobido może również pomóc w redukcji opuchlizny, drobnych zmarszczek i cieni pod oczami oraz w poprawie elastyczności skóry. Doskonale rozluźnia także całe ciało, ze względu na dużą ilość zakończeń nerwowych na twarzy.

Masaż klasyczny

Nacisk podczas masażu klasycznego jest średni do mocnego, w zależności od preferencji klienta. Dostosujemy intensywność masażu do indywidualnego poziomu tolerancji bólu i preferencji, aby osiągnąć najlepsze efekty.

Oferujemy również wyjątkowy masaż relaksacyjny, który zapewni niepowtarzalne doznania i odprężenie na najwyższym poziomie. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy pragną chwili oderwania od codziennego stresu.

Masaże to  nie tylko fizyczne odprężenie, ale także mentalne, emocjonalne – nie sposób oddzielić ciała od umysłu. To doskonały sposób na obniżenie napięcia i stresu, poprawę samopoczucia oraz zwolnienie tempa. Nasi wykwalifikowani terapeuci zapewniają profesjonalną usługi i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Oferujemy terapie dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, które pomogą odzyskać harmonię i równowagę ciała i umysłu.

Przejdź do Booksy